Młodszy specjalista ds. kosztorysowania i analiz kosztowych

Home / Dołącz do nas / Młodszy specjalista ds. kosztorysowania i analiz kosztowych

Miejsce: Warszawa

Wymiar: Płatny staż

Opis stanowiska

  • Wsparcie w przygotowaniu kosztorysów metodą szczegółową i uproszczoną
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej
  • Archiwizacja i analiza danych
  • Wsparcie przy sporządzaniu analiz kosztowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu opinii prywatnych i sądowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu i weryfikacji kalkulacji na roboty dodatkowe, zamienne i uzupełniające

Wymagania

  • Status studenta uczelni wyższej na kierunku budownictwo lub ekonomia (co najmniej piąty semestr)
  • Dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu
  • Terminowość i samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość programów do kosztorysowania (preferowana Norma EXPERT) lub gotowość do odbycia kursu z kosztorysowania
  • Mile widziane doświadczenie (praktyki, staże) odbyte w firmach budowlanych lub instytucjach finansowych

Oferujemy

  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z możliwością kontynuacji współpracy po zakończeniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w dużych i interesujących projektach z wielu sektorów budownictwa (m.in. budownictwo drogowe, kolejowe, kubaturowe i energetyczne)
  • Pełną wyzwań pracę w Zespole Ekspertów i Specjalistów, mających ugruntowaną renomę na rynku usług doradczych w branży budowlanej w Polsce
  • Wyposażenie stanowiska pracy (m.in. laptop)